Londra Uçak Bileti

Londra, İngiltere'nin ve Birleşik Krallık'ların başkenti olmakla birlikte, dünyanın en önde gelen iş ve finans merkezlerinden biri olarak 8 milyon kişinin yaşadığı Avrupa’nın en kalabalık ikinci şehridir. Özellikle uluslararası hava trafiğinin kesişme noktası olan Londra, dünyanın en yoğun hava trafiğine sahiptir. En büyüğü Heathrow Havalimanı olan tam 5 adet havalimanını barındıran Londra, turistik açıdan çok önemli bir şehirdir.

Gidildiğinde mutlaka görülmesi gereken yerler şu şekilde özetlenebilir. Kule Köprüsü (Tower Bridge), Londra Kulesi (Tower of London), Parlamento Binası, Buckingham Sarayı, Londra Gözü (London Eye) diye özetleyebiliriz. Bol bol yeşilliğin olduğu bu güzel şehirde, 143 tane park ve bahçe kaydı bulunmaktadır. Şehri ikiye bölen Thames Nehri ise ayrıca görülmesi gereken parçalarından biridir Londra’nın.

Çok pahalı bir şehir olan Londra, özellikle ev kiraları bakımından diğer Avrupa ülkelerinin çok üzerindedir. Aynı zamanda tam bir alışveriş cenneti olan Londra, yılın büyük çoğunluğunda yağmurlu ve sisli havasıyla da bilinir. Ayrıca metro sisteminin ileri düzeyde geliştiği Londra’da, şehrin her noktasına metro sayesinde kolayca gidebilirsiniz.     

Londra uçak biletinizi almak için onlarca internet sitesi arasında kaybolmak ve zaman kaybetmek yerine istfly.com sizin için en uygun fiyatı bulur ve en ucuz Londra uçak biletini satın almış olursunuz. İstanbul Londra uçak bileti için ilk bakmanız gereken yer olan istfly.com, gerçek anlamda işleri çok kolaylaştıran bir site olarak kolay uçak bileti sağlamaktadır. Londra uçak bileti rezervasyonu için internet sitemizi ziyaret edebileceğiniz gibi telefonla arayarak rezervasyonunuzu yapıp, biletinizi satın alabilirsiniz. Üst düzey güvenlik önlemlerinin alındığı istfly.com adresinde, her hangi bir sıkıntı yaşamadan dış hat uçak biletinizi almanızı sağlıyoruz. Yine de yaşanabilecek herhangi bir sorunda yada Londra ucuz uçak biletiniz ile ilgili sormak istediğiniz tüm soruları cevaplayacak olan ekibimiz 7 gün 24 saat telefonları başında sizin sorunlarınıza çözüm bulmaktadır. 

Yepyeni yerler keşfetmeye var mısın?
istfly.com’dan en son seyahat fikirleri ve fırsatları hakkında e-posta almak istiyorum.
x

Üye GirişiŞifremi unuttum
GİRİŞ YAP
x

Şifremi Unuttum

Sistemde kayıtlı olan e-mail adresinizi giriniz.


ŞİFREMİ GÖNDER

x