İstanbul Uçak Bileti

İstanbul, Avrupa ile Asya arasında bir köprü, adeta dünya haritasına bakıldığında dünyanın merkezi denebilecek bir şehirdir. Tarihte her zaman çok değerli ve her liderin sahip olmak istediği bir şehirdi İstanbul. Sırasıyla Roma, Bizans, Latin, tekrar Bizans ve son olarak Osmanlı İmparatorluklarına başkent olan İstanbul, dünyanın en eski şehirlerinden biri olup, aynı zamanda da şuanda Avrupa’nın nüfus bakımından en kalabalık şehridir. Şuanda Türkiye’nin başkenti Ankara olmasına rağmen İstanbul, ticaret, turizm, ulaşım, sanayi, eğitim, kültür ve sanat merkezi olmaya devam etmektedir.

Her yıl milyonlarca turistin ziyaret ettiği şehirde Atatürk ve Sabiha Gökçen olmak üzere iki havalimanı vardır. Atatürk Havalimanı yıllık yolcu akışı bakımından 2014 verilerine göre dünyanın en yoğun 13.havalimanı konumundadır. Gelen milyonlarca turist için etkileyici bir şehir olan İstanbul, birçok farklı kültürden ve milletten insanın ortak yaşam alanıdır. Mega bir şehir olan İstanbul, iki farklı kıtada onlarca ilçenin birleşmesiyle bir araya gelmiştir. 15 milyondan fazla insanın yaşadığı İstanbul’un bir ucu Silivri’yi geçerken, diğer ucu da Tuzla’dan sonrasına uzanmaktadır.

Gece gündüz yaşayan bir şehir olan İstanbul’un belki de en büyük problemi yaşanan yoğun trafiktir. Özellikle sabah ve akşam trafiğinde inanılmaz zaman kaybı yaşanmaktadır. En önemli, mutlaka gezilmesi gereken yerleri ise Sultan Ahmet Meydanı, Eminönü, Taksim, İstiklal Caddesi, Karaköy, Caddebostan, Ortaköy, Nişantaşı ve boğaz boyunca devam eden sahil şeridi diyebiliriz.

İstanbul’dan birçok ülkenin şehirlerine uçak bileti satın almak istediğinizde gönül rahatlığıyla istfly.com ’u ziyaret edebilirsiniz ve kolay uçak biletinizi istflt.com ‘dan alabilirsiniz. En ucuz uçak biletini bulmanız için doğru adrestir ve yurt içi uçak bileti ve yurt dışı uçak bileti için en rahat kullanımlı internet sitesidir. İstanbul Antalya uçak bileti, İstanbul İzmir uçak bileti ve İstanbul Moskova uçak bileti sistemimizde en çok satın alınanlardır. İstfly.com, en doğru ve en güvenilir uçak bileti adresi olmanın yanında herhangi bir problemde anında sizin için çözüm üretebilecek bir adrestir.    

 

Yepyeni yerler keşfetmeye var mısın?
istfly.com’dan en son seyahat fikirleri ve fırsatları hakkında e-posta almak istiyorum.
x

Üye GirişiŞifremi unuttum
GİRİŞ YAP
x

Şifremi Unuttum

Sistemde kayıtlı olan e-mail adresinizi giriniz.


ŞİFREMİ GÖNDER

x